• (týž)deň vedy a techniky

• Gymnázium Dobšiná Vás srdečne pozýva na sériu prednášok a prezentácií pedagógov a žiakov pod názvom (Týž)deň vedy a techniky, ktorá sa uskutoční dňa 8.11.2018 vo vynovených priestoroch budovy gymnázia.

Témy pripravených prednášok:

• Hudba z vinylu - ako a prečo?
            • Hudba z vinylu - tvary, farby, veľkosti
            • Hravá chémia
            • Da Vinciho kód
            • Programovanie hrou v Robolabe
            • Prírodné fenomény
            • Lov naprieč storočiami
            • Nácvik prvej pomoci

Začíname o 9:00. Tešíme sa na Vás!

• Beh ulicami obce Nižná Slaná

• Dňa 12.10.2018 sa konal II. ročník Behu ulicami obce Nižná Slaná pod záštitou starostu obce Nižná Slaná p. Ing. J. Vielohu s účasťou žiakov ZŠ s MŠ Mlynky - Biele Vody, ZŠ Dobšiná, Gymnázium Dobšiná, Detský domov Dobšiná, ZŠ Rejdová, ZŠ Gemerská Poloma a ZŠ s MŠ Nižná Slaná. Našu školu reprezentovala terciánka Kristína Turicová. Vo svojej kategórii získala 1. miesto. Srdečne blahoželáme :-)

• Cezpoľný beh

• Dňa 25.9.2018 sa v Dobšinej konalo obvodné kolo v cezpoľnom behu. Naši športovci boli opäť úspešní. V kategórii žiačok ZŠ získala Kristína Turicová 2.miesto. Tím dievčat- Kristína Turicová a Janka Lachová získali tiež druhé miesto. Srdečne blahoželáme 😊Ďalej nás reprezentovali Viktória Gecelovská, Daniel Dovalovský, Boris Macko, Dávid Nagy a Lukáš Lacko. Ďakujeme za reprezentáciu školy a želáme veľa ďalších športových úspechov. Ďakujeme aj p.p.Monike Leškovej za úspešné vedenie našich športovcov.

Do galérie Cezpoľný beh boli pridané fotografie.